Kulak İçi Kulaklıklar

Yaşam tarzına uygun seçenekler

Defunc Earbuds

Kulaklıklarımızın arkasındaki anlayış

İsveçli tanınmış bir başka marka ile yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübeyle, piyasanın kısa sürede her çeşit model ve fiyat aralığında, her türlü kulaklıkla sarıldığını fark ettik. Kulaklık pazarı büyüdükçe, tüketicilerin karar almaları giderek zorlaşıyor ve gerçekten neye ihtiyaçları olduğunu anlamaları daha da sorunlu hale geliyordu. Kulak içi ve kulak üstü kulaklık fiyatları giderek artma eğilimindeydi ve karmaşık tasarımlara sahip yeni modeller de, artan bir hızla satışa sunulmaktaydı. Kulaklıklar konusundaki dürüst ve pratik yaklaşımımız, yanlış kulaklıklar için daha az para harcanması anlamına geliyor. Konseptimiz, her duruma uygun, her türlü ihtiyacı karşılamak için geliştirildi.

Kulaklıklarımız İsveç’te tasarlandı. “Seçimlerinizi kolaylaştırıyoruz” sloganımız, işlevsellik ve verimlilik odaklı bir tasarım geleneğine işaret ediyor. Her duruma uygun bir modelimiz var ve işlevsellik müşterilerimizin kulaklık seçimlerinde her zaman bir numaralı etken olmalı. Bu yüzden dört farklı model geliştirdik. MUSIC, TALK, HYBRID ve SPORT.

MUSIC, gerçek müzik severler için. Bunu göz önünde bulundurarak az gürültülü temiz bas tonları ile net ve temiz tiz bir ses üretmek için, akustik izolasyonu sağlayan, rahat, yumuşak, silikon ve kulak içine yerleştirilen kulaklık başlıkları ve dengeli bir orta aralığa sahip olan yüksek ses çıkışlı bir sürücü seçtik.

TALK, hareket halindeyken konuşmalarınıza öncelik vermek istediğiniz anlar için. Üstün bir mikrofon ve daha ekonomik bir sürücüye sahip. Askı şekli, silikon başlıklı kulaklıklara göre daha az izolasyon sağlar ve sağlam bir tutuşla konuşmalar için en doğru dengeye sahiptir.

HYBRID ile her iki dünyadan da ödün vermezsin. Tüm parçaları, güçlü bir ses ve konuşma için ihtiyacın olan netlik için seçildi. Maksimum rahatlıkla müziğin keyfini çıkarman ve önemli konuşmalar yapman için doğru izolasyon dengesiyle tasarlandı.

SPORT, Hybrid gibidir ancak daha da güvenli bir tutuş sağlar. Koşma gibi zorlu aktiviteler için üretilmiş olan değiştirilebilir kanat, kulağa mükemmel uyumu sağlamak için üç farklı boyutta tasarlandı. Ayrıca, spor salonunda veya doğanın tadını çıkarırken, seni eğlendirmek ve iletişim halinde tutmak için çok işlevli IPX4 seviyesi suya dayanıklılık özelliğini de tasarımımıza ekledik.

Dört modelin her biri, dört renkte ve iki farklı fiyat aralığında sunulur – PLUS ve GO.

Ayrıca, BASIC olarak en düşük fiyat aralığında MUSIC, TALK ve HYBRID modellerini de tercih edebilirsin. Kablosuza geçmek istiyorsan, PLUS Bluetooth modelimiz doğru seçenek.

Select categoryShowing all